About us Our Services Auction Terms and conditions of auction Contact Sign Up/Log in
Menu
nyil

120 db találat Scrolling:

1
2
3
4
5
6
7
bulletbullet

II. Godot Contemporary Auction 03-01 05. 2021.

aukció
Closed auction
Participation in the auction is subject to registration, please log in to bid.:
Log in
Sold
Kohán György: Vihar előtt

109. tételKohán György: Vihar előtt

70x83 cm
olaj, farost, 60-as évek
jelezve balra lent Kohán

Realized price: 1.195,00 €
(1 bids)
Sold
Koppány Attila: Piknik

110. tételKoppány Attila: Piknik

50x50 cm
akril, vászon, 2020
jelezve hátul Koppány Attila

Realized price: 380,00 €
(1 bids)

111. tételKósa János: Tervezők

50x70 cm
olaj, vászon, 2004
jelezve hátul Kósa János

Starting price: 1.304,00 €
Sold
Kusovszky Bea: Grays of the Rainbow XI.

112. tételKusovszky Bea: Grays of the Rainbow XI.

70x70 cm
akril, vászon, é.n.
jelezve hátul Kusovszky

Realized price: 869,00 €
(2 bids)

113. tételSwierkiewicz Róbert: Judit... 1997. IV. 20. Paris

65x50 cm
pasztell, papír, 1997
jelezve jobbra lent S R

Starting price: 652,00 €

114. tételSzurcsik József: Feljárat

119x119 cm
olaj, akril, vászon, 1991
jelezve jobbra lent Szurcsik ligatúra, hátul Szurcsik József

Starting price: 2.989,00 €
Sold
Takáts Márton: Hazafelé

115. tételTakáts Márton: Hazafelé

70x100 cm
szén, pittkréta, papír, 2011
jelezve balra lent TM

Realized price: 353,00 €
(1 bids)

116. tételVárady Róbert: Útvesztő

70x50 cm
olaj, trinát, vászon, 2002
jobbra lent Várady

Starting price: 380,00 €
Sold
Verebics Kati: Forbidden erotika

117. tételVerebics Kati: Forbidden erotika

70x100 cm
olaj, karton, 2005
jelezve jobbra lent Verebics Kati

Realized price: 815,00 €
(1 bids)

118. tételVetlényi Zsolt: Rohanó bolygók, folyók, a köd és az ereink

35x35 cm
olaj, farost, é.n.
jelezve balra lent Vetlényi

Starting price: 407,00 €
Sold
Király András: Exclusive

119. tételKirály András: Exclusive

50x70 cm
olaj, vászon, 1999
jelezve hátul Király András

Realized price: 407,00 €
(1 bids)

120. tételUglár Csaba: Generatív festmény

70x100 cm
vegyes technika, papír, 2013
jelezve hátul Uglár Csaba

Starting price: 815,00 €

120 db találat Scrolling:

1
2
3
4
5
6
7
bulletbullet

Contact

Opening hours: H-P: 10:00 - 18:00