About us Our Services Auction Terms and conditions of auction Contact Sign Up/Log in
Menu
nyil

120 db találat Scrolling:

1
2
3
4
5
6
7
bulletbullet

II. Godot Contemporary Auction 03-01 05. 2021.

aukció
Closed auction
Participation in the auction is subject to registration, please log in to bid.:
Log in
Sold
El Kazovszkij: Ki leszek, ha nagy leszek?

91. tételEl Kazovszkij: Ki leszek, ha nagy leszek?

197x201 cm
tempera, karton, é.n.
jelzés nélkül

Realized price: 3.804,00 €
(4 bids)
Sold
Nemes Anna: Tasmán ördög

92. tételNemes Anna: Tasmán ördög

70x100 cm
akril, olaj, vászon, 2014
jelezve hátul Nemes Anna

Realized price: 407,00 €
(1 bids)
Sold
Szikszai Károly: Repetitív

93. tételSzikszai Károly: Repetitív

40x50 cm
olaj, vászon, 2014
jelezve hátul Szikszai

Realized price: 597,00 €
(1 bids)
Sold
feLugossy László: Az út nézése

94. tételfeLugossy László: Az út nézése

118x130 cm
vegyes technika, vászonra kasírozott karton, 1988
jelezve jobbra lent feLL

Realized price: 9.239,00 €
(3 bids)
Sold
Etienne Beöthy: Színes kompozíció

95. tételEtienne Beöthy: Színes kompozíció

29x21 cm
gouache, papír, é.n.
Ebeothy jelöléssel

Realized price: 1.141,00 €
(1 bids)
Sold
Haász István: Prae-Post Serie

96. tételHaász István: Prae-Post Serie

25x40 cm
pasztell, karton, 2004
jelezve jobbra lent Haász István

Realized price: 815,00 €
(1 bids)
Sold
Harasztÿ István: Csomópontok

97. tételHarasztÿ István: Csomópontok

49x34 cm
olaj, farost, 2004
jelezve jobbra lent Harasztÿ

Realized price: 407,00 €
(2 bids)

98. tételSüveges Rita: Cím nélkül

70x50 cm
olaj, vászon, 2013
jelezve hátul Süveges Rita

Starting price: 271,00 €
Sold
Ujházi Péter: Jelmezben

99. tételUjházi Péter: Jelmezben

43x70 cm
színes tus, papír, 70-es évek
jelezve balra lent UP és hátul Ujházi Péter

Realized price: 434,00 €
(1 bids)

100. tételGaál József: Rabbit-shaman

70x50 cm
olaj, karton, 1992
jelzés nélkül

Starting price: 1.086,00 €
Sold
Moizer Zsuzsa: Két test egy lélek XIII.

101. tételMoizer Zsuzsa: Két test egy lélek XIII.

60x50 cm
akvarell, vászon, 2006
jelezve hátul Moizer Zsuzsa

Realized price: 1.086,00 €
(1 bids)

102. tételKárpáti Tamás: M. Zs.-ről

80x60 cm
olaj, vászon, 70-es évek eleje
jelezve balra lent Kárpáti Tamás

Starting price: 1.250,00 €

103. tételÓdor István Bence: BMW autó

50x50 cm
olaj, vászon, 2019
jelezve hátul Ódor Bence

Starting price: 298,00 €
Sold
Hajgató Terézia: Elveszett mimikri VIII.

104. tételHajgató Terézia: Elveszett mimikri VIII.

120x90 cm
olaj, vászon, 2020
jelezve hátul Hajgató Terézia

Realized price: 706,00 €
(2 bids)
Sold
Szikora Tamás: Doboz vörös alapon

105. tételSzikora Tamás: Doboz vörös alapon

52x55 cm
olaj, fatábla, 2000-es évek vége
jelzés nélkül

Realized price: 489,00 €
(1 bids)

106. tételCsató József: Félkész helyzet

80x70 cm
olaj, vászon, 2013
jelezve balra lent Csató

Starting price: 1.766,00 €

107. tételiski Kocsis Tibor: Cinizmus

80x140 cm
olaj, vászon, 2007
jelezve hátul iski Kocsis Tibor

Starting price: 2.309,00 €

108. tételKirály Gábor: Mezőszemerei tornácon

96x99 cm
vegyes technika, papír, karton, fatábla, 2012
jelezve hátul Király Gábor

Starting price: 815,00 €

120 db találat Scrolling:

1
2
3
4
5
6
7
bulletbullet

Contact

Opening hours: H-P: 10:00 - 18:00