About us Our Services Auction Terms and conditions of auction Contact Sign Up/Log in
Menu
nyil

120 db találat Scrolling:

1
2
3
4
5
6
7
bulletbullet

II. Godot Contemporary Auction 03-01 05. 2021.

aukció
Closed auction
Participation in the auction is subject to registration, please log in to bid.:
Log in
Sold
Cseke Szilárd: Déli lejtő

55. tételCseke Szilárd: Déli lejtő

50x40 cm
olaj, fatábla, 2006
jelezve hátul Cseke Szilárd

Realized price: 1.766,00 €
(2 bids)

56. tételKondor Béla: Fotogramm a Csend sorozatból (kópiát az eredetiről)

28x40 cm
zselatinos ezüst, dokubrom papíron, 1972 után

Starting price: 815,00 €

57. tételBaranyay András: Önarckép

41x29 cm
zselatinos ezüst, dokubrom papíron, 1977
jelezve hátul Baranyay Andrásné és hagyatéki pecsét

Starting price: 815,00 €

58. tételKovásznai György: Fázisrajz az Ez csak divat című animációs filmhez

25x35 cm
vegyes technika, fotó, é.n.
jelzés nélkül

Starting price: 923,00 €
Sold
Barabás Márton: Nyár

59. tételBarabás Márton: Nyár

62x82 cm
olaj, fatábla, zongorabillentyűk, 1984
jelezve hátul Barabás Márton

Realized price: 760,00 €
(3 bids)
Sold
Bene Géza: Metamorfózis

60. tételBene Géza: Metamorfózis

49x63 cm
vegyes technika, karton, 1957
jelezve jobbra lent és jobbra fent Bene Géza

Realized price: 5.978,00 €
(1 bids)
Sold
Hermann Zsófi: Mozdulatlan

61. tételHermann Zsófi: Mozdulatlan

120x100 cm
akril, vászon, 2021
jelezve hátul Hermann Zsófi

Realized price: 652,00 €
(2 bids)

62. tételRészegh Botond: Fej

48x34 cm
olaj, papír, 2013
jelezve jobbra lent

Starting price: 461,00 €
Sold
Gáspár Annamária: Utópia II.

63. tételGáspár Annamária: Utópia II.

80x80 cm
olaj, aranyfüst, vászon, 2021
jelezve hátul Gáspár Annamária

Realized price: 597,00 €
(3 bids)
Sold
Nagy Boglárka: Skiing in the Alps

64. tételNagy Boglárka: Skiing in the Alps

70x70 cm
olaj, vászon, 2019
jelezve hátul Boglárka Nagy

Realized price: 1.195,00 €
(2 bids)
Sold
Joseph Kádár: Szürke elliptoid – fekete ellipszis

65. tételJoseph Kádár: Szürke elliptoid – fekete ellipszis

50x40 cm
akril, vászon, 2013
jelezve hátul Joseph Kádár

Realized price: 706,00 €
(2 bids)
Sold
efZámbó István: Koporsóval ismerkedő indián

66. tételefZámbó István: Koporsóval ismerkedő indián

67x59 cm
pasztell, papír, 1988
jelezve jobbra lent ef zámbó 1988

Realized price: 1.141,00 €
(1 bids)
Sold
Pauer Gyula: Kusza dimenziók

67. tételPauer Gyula: Kusza dimenziók

100x70 cm
akril, vászon, 2011
jelezve jobbra lent Pauer

Realized price: 1.902,00 €
(3 bids)
Sold
Bács Emese: Bicikliző I.

68. tételBács Emese: Bicikliző I.

50x100 cm
olaj, vászon, 2003
jelezve hátul Bács Emese

Realized price: 462,00 €
(2 bids)
Sold
Szikora Tamás: Lábas doboz (vázlat)

69. tételSzikora Tamás: Lábas doboz (vázlat)

a nagy mű az MNG gyűjteményében
72x40, olaj, vászon, 1987
jelzés nélkül

Realized price: 543,00 €
(3 bids)
Sold
Bukta Imre: Tehenek és disznók

70. tételBukta Imre: Tehenek és disznók

73x102 cm
a művész által faragott kerettel 101x112 cm
vegyes technika, papír, 1989
jelezve balra lent Bukta

Realized price: 9.239,00 €
(4 bids)
Sold
Krizbai Alex: Vírus

71. tételKrizbai Alex: Vírus

70x50 cm
olaj, vászon, 2008
jelezve balra fent Krizbai

Realized price: 203,00 €
(2 bids)
Sold
Gaál József: Gyúrt fejek VI.

72. tételGaál József: Gyúrt fejek VI.

23x24x15,
kerámia, 2007
j.n.

Realized price: 1.358,00 €
(1 bids)

120 db találat Scrolling:

1
2
3
4
5
6
7
bulletbullet

Contact

Opening hours: H-P: 10:00 - 18:00