Bernáth Aurél ( 1895-1982 ): Kovácsék

  • 292x364 mm
  • akvarellel színezett rézkarc, papír,
  • jelzés jobbra lent: Bernáth Aurél
  • életmű katalógus szám: 1952/35
  • eredetiségigazolás.

Bernáth Aurél Marcali, 1895-1982, Budapest