Prohászka József (1886-1964): Hazafelé

  • 50x60 cm
  • olaj, vászon,
  • jelzés balra lent: Prohászka
  • eredetiségigazolás

Prohászka József Bodrogkisfalú, 1886-1964, Kecskemét