20 Glatz Oszkár-Prihoda István (1872-1958): Első betűk

  • 340x255 mm
  • akvarellel színezett rézkarc, papír,
  • jelzés jobbra lent: Glatz Oszkár
  • Papíralapú eredetiség igazolás.

Glatz Oszkár Budapest, 1872-1958, Budapest