105 Zárdamunka, 19. sz. vége.

  • 25x19 cm
  • selyemre, aranyozott fémszövéssel,
  • festett Szent Teréz portréval,

Egyházi gyűjteményéből különlegesen szép selyemre kegyhelyi amulettekkel, ó aranyozott, fémszövéssel, festett portréval díszített zárdamunka. 1800-as évek végén készült. A házi oltár, igényes művészi munka, egyedi alkotás.