97 Turmayer Sándor (1879-1953): Tabáni részlet

  • 40x50 cm
  • olaj, vászon,
  • jelzés balra lent: Turmayer,
  • Papíralapú eredetiség igazolás.

Turmayer Sándor Orosháza, 1879-1953, Albegna