77 Guzsik Ödön (1902-1954): Tájkép

  • 40x50 cm
  • olaj, vászon, kartonon,
  • jelzés jobbra lent: Guzsik
  • Papíralapú eredetiség igazolás.

Guzsik Ödön Budapest, 1902-1954, Budapest