Kikiáltási ár: 570.000 HUF
Pest, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "Gerhardt Manó" mesterjegy, fém nyomott, öblös forma, eredeti üvegbetétekkel, össz: 31 db, Nettó : 2808g
Szállítási, fizetési és aukciós irányelvek