Festő, grafikus, szobrász. Művészeti tanulmányait szülővárosában, Bory Jenő szob-rászművésznél kezdte. A budapesti Képzőművészeti Főiskolán végzett 1949-ben. Mesterei Kandó László, Bencze László és Kisfaludi Strobl Zsigmond voltak. A kecskeméti művésztelepen dolgozott 1957-59 között. A Képcsarnok megbízásából rézkarcokat készített 1971-85 között. Hazai és külföldi kiállítások állandó résztvevője volt. Munkácsy-díjat kapott 1954-ben. Művei megtalálhatók a Magyar Nemzeti Galériában, a Hadtörténeti Múzeumban, a pécsi és a székesfehérvári Püspöki Képtárban.
Szállítási, fizetési és aukciós irányelvek