068. Bruck Lajos (1846-1910): Udvarlás/ 1876. szerepelt a Párizsi szalon kiállításán.

  • 96x79 cm
  • olaj,vászon,
  • jelzés jobbra lent: Bruck Lajos Párizs 875.
  • eredetiségigazolás

Bruck Lajos Pápa, 1846-1910, Budapest

Bruck Lajos 1874-be állami ösztöndíjjal, és saját finanszírozással ment Párizsba hol egy ideig Munkácsynál dolgozott. Kétévi ott tartózkodás után 1876-ba állított ki először a párizsi Szalonban. Az aukciónkon szereplő festmény az ott kiállított művek között szerepelt.