084. Litteczky Endre (1880-1953): Tanyasi udvar

  • 70x70 cm
  • olaj, vászon,
  • jelzés jobbra lent: Litteczky
  • eredetiségigazolás

Litteczky Endre Szatmárnémeti, 1880-1953, Szatmárnémeti