052. Kasznár Ring Jenő (1875-?): Életkép

  • 32x40 cm
  • olaj, vászon
  • jelzés jobbra lent: Kasznár Ring Jenő
  • eredetiségigazolás

Kasznár Ring Jenő Marcali, 1875- ?,