045. Glatz Oszkár (1872-1958): Olvasó lány

  • 62x46 cm
  • olaj, vászon,
  • jelzés jobbra középen: Glatz 1947.
  • eredetiségigazolás

Galtz Oszkár Budapest, 1872-1958, Budapest