076. Veress Sándor (1934-): "Fák, erdők, ligetek"

  • 70x90 cm
  • olaj, vászon,
  • jelzés balra lent: Veress 77.
  • Papíralapú eredetiség igazolás.

Kikiáltási ár: 60.000 Ft

Leütési ár: 100.000 Ft

Veress Sándor László Heves, 1934-,