048. Mészöly Géza (1844-1887): Sziklás part

  • 14x34 cm
  • olaj, fa,
  • jelzés jobbra lent: M.G.
  • Országos Sz. M. Új Magyar Képtár bírálati száma:266/1957
  • Papíralapú eredetiség igazolás.

Mészöly Géza Sárbogárd, 1844-1887, Jobbágyi