029. Gross Arnold (1929-2015): Badacsony

  • 285x385 mm
  • akvarellel színezett rézkarc, papír,
  • jelzés jobbra lent: Gross Arnold,

Kikiáltási ár: 48.000 Ft

Leütési ár: 110.000 Ft

Gross Arnold Torda, 1929-2015, Budapest