038. Jakobey Károly (1826-1891): Garibaldi találkozása Türr Istvánnal

  • 48x57 cm
  • olaj, vászon, dublírozva,
  • jelzés jobbra lent: Jakobey Károly 1859.
  • Papíralapú eredetiség igazolás.

Jakobey Károly Baja, 1826-1891, Budapest