102. C.I.MONOGRAMMAL SZT.JÁNOS EVANGÉLISTA

  • 55x44 cm
  • olaj,vászon,restaurált
  • jelzés balra lent: C.I.1654.
  • Szépművészeti múzeum bírálati száma: 145/99
  • szerepelt a BAV. 112 aukción 2003-ban
  • Papíralapú eredetiség igazolás

SZT.JÁNOS EVANGÉLISTA