103. Csendélet madarakkal 17. sz. vége 18 sz. eleje

  • 30x33 cm
  • olaj, vászon,
  • jelzés jobbra lent: H. V./Vincelet?
  • Papíralapú eredetiség igazolás,

A festmény restaurál, dublírozott vászon foltozottsága korábbi
javításra utal. Feltételezhető vakkereten látható \"Vincelet\" felírat a festő neve, mivel a festett névjelben is megtalálható a \"V\" betű.