105. Zárdamunka, 19. sz. vége.

  • 25x19 cm
  • selyemre, aranyozott fémszövéssel,
  • festett Szent Teréz portréval,

Kikiáltási ár: 60.000 Ft

Leütési ár: 60.000 Ft

Egyházi gyűjteményéből különlegesen szép selyemre
kegyhelyi amulettekkel, ó aranyozott, fémszövéssel,
festett portréval díszített zárdamunka.
1800-as évek végén készült. A házi oltár,
igényes művészi munka, egyedi alkotás.