041. Bruck Hermina (1865-1944): Virágcsendélet

  • 60x50 cm
  • olaj, vászon,
  • jelzés jobbra lent: Bruck Hermina,

Festő. Budapesten és Münchenben tanult.
1913-ban a Magyar Képzőművésznők
Egyesületének kiállításán ezüstérmet nyert.
1892-től állított ki a fővárosban.