Rólunk Szolgáltatásaink Aukciók Árverési feltételek Kapcsolat Regisztráció/Belépés
KosárKosár HUHU ENEN
nyil

81.Vincze László(1934-): Szüret

  • Technika: olaj-vászon,
  • Jelzés: Vincze L,
  • Méret: 60x50cm

Lezárult aukció
Ha nem szeretne a gép előtt várakozni, adja meg a maximum összeget amit a választott tárgyra szán, és az automata licit ügynök elvégzi Ön helyett a licitálást.

A debreceni Református Gimnáziumban Félegyházi László festőművész volt a tanára. Rövid ideig járt a Magyar Képzőművészeti Főiskolára, majd Budapesten és Egerben végezte főiskolai tanulmányait. Alkotói pályáján Blaskó János, Jakuba János, Bíró Lajos, Bernáth Aurél, Barcsay Jenő, Mihátz Pál vezették. Galgahévízen, majd Esztergomban pedagógusként tevékenykedett. 1964 óta Művészeti Alap, majd MAOE tag. 1959-ben a Szovjetunióba, 1963-ban Közép- és Nyugat-Európába tett tanulmányutat, 1973-ban az USÁ-ba, 2008-ban Ausztráliába látogatott. Előszeretettel dolgozza fel úti élményeit műveiben. Tájképek mellett portrékat is készít. Gyakran dolgozott a Kecskeméti Alkotóházban és Zsennyén. A parasztcsaládból származó művész a természet szeretetét környezetéből hozta magával. Legkedveltebb témái a mitológia, a biblia és az irodalom világából valók, túl azon, hogy a természetet járó festő. Az akvarell mellett más festészeti technikáknak is avatott mestere.

Szállítási, fizetési és aukciós irányelvek

Lásd házirendi
Fizetési díjbekérőt, az aukció lezárását követő 24 órán belül a regisztrált e-mail címre kiküldjük. MINDEN SZÁMLÁT ki kell fizetni az aukció dátumától számított 7napon belül, utalással vagy az Aukciós-ház pénztárában . Bankszámla : BODA GALÉRIA ÉS
AUKCIÓSHÁZ Kft. SZÁMLASZÁM: UniCredit Bank IBAN: HU79-10918001-00000108-89570008
A Galéria A következő kártyákat fogadja el: VISA, MASTERCARD, AUKCIÓS GALÉRIA NEM FOGADJA EL A PAYPAL-t.

Szállitási
Szállitás esetén a vevő fizeti a szállítási költséget, és a szállítás nem visszatéríthető. A befizetések kézhezvétele után az Aukciós-ház felveszi a kapcsolatot a vevővel, kér e szállítást vagy nem. Az Aukciós-ház felveszi a kapcsolatot a legmegfelelőbb szállító céggel. Az Aukciós-ház a vevőt terheli a szállítással, a csomagolással és a biztosítással. Ha a nyertes ajánlattevő az árverés előtt vagy után kapcsolatba akar lépni az Aukciós-házzal hogy információt szerezzen, itt található elérhetőségünk. Telefonszám: +36 1 784 5852 E-mail: info@bodaofart.com Az Aukciós-ház nem vállal felelősséget semmilyen kisseb kárért vagy egyéb szállítási problémáért

Bank logo