055. Osztrák festő, 19.sz. első fele: Nő gyöngysorral

  • Technika: olaj-vászon kartonon,
  • Jelzés:
  • Méret: 40x35cm

Technika: olaj-vászon kartonon,
Jelzés:
Méret: 40x35cm