048. Magyar festő, 20. sz. eleje: Nagybánya István torony

  • Technika: olaj- vászon,
  • Jelzés: nincs
  • Méret: 32,5x23,5cm

Technika: olaj- vászon,
Jelzés: no
Méret: 32,5x23,5cm