049. Magyar koronázási ékszerek Kicsinyített másolata

  • Anyaga: aranyozott ezüst,
  • Jelzés: 925-ös finomságú ezüst,
  • Az 1000 éves Magyarország emlékére.

24 karátos arannyal bevonva, 925-ös finomságú ezüst, 44 g.Különböző színű zománc díszítés.Budapest, 1966-98 közötti fémjel, PV. készítőjegy. Tanusítvány